Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij


PŁYWAJĄCE MOKRADŁA

ZACHOWANIE CZYSTOŚCI ZBIORNIKÓW SŁODKOWODNYCH


  • PŁYWAJĄCE MOKRADŁA

    ZACHOWANIE CZYSTOŚCI ZBIORNIKÓW SŁODKOWODNYCH

    ZOBACZ WIĘCEJ

O FIRMIE

EKOWYSPA to rodzinna firma inżynierska dostarczająca innowacyjne rozwiązania z branży materiałów syntetycznych wykorzystywanych w branży ochrony środowiska. Proponowane przez naszą firmę zaawansowane technicznie materiały geosyntetyczne zapewniają naszym klientom sprawdzone rozwiązania, bardziej ekonomiczne w porównaniu z dotychczas stosowanymi.Obecnie jednym z naszych wiodących produktów jest sztuczna pływająca wyspa. Sztuczna wyspa nazywana również pływającymi mokradłami, to innowacyjne rozwiązanie służące do oczyszczania zbiorników wodnych. Pływająca roślinna wyspa w naturalny sposób, poprzez system korzeniowy pobierający substancje odżywcze z wody, przyczynia się do oczyszczania wody z nadmiaru biogenów. Stosując system zielonej pływającej wyspy zapewniamy naszym klientom korzyści w postaci oczyszczonej wody i wzbogacenia otaczającej nas bioróżnorodności.NASZE PRODUKTY

2,0 x 1,5 m PŁYWAJĄCA ZIELONA WYSPA

Konstrukcja pływającej wyspy:
wyporny i porowaty materiał sytetyczny, mata kokosowa oraz rośliny wodne.

Kolor:
szary/zielony.

Materiał podstawowy:
włókno poliestrowe i naturalne włókno kokosowe, 4 – 6 warstw, wyporność zapewnia pianka poliuretanowa, możliwość nasadzania roślin, materiał sprzyjający zasiedlaniu drobnoustrojów i bakterii obniżających stężenie fosforu i azotu w wodzie . Łączenie gotowych elementów z wykorzystaniem stalowej linki ocynkowanej.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY KARTA TECHNICZNA